Cinler Hastalık Yapar mı ?

Cinler hastalık yapar mı sorusunun cevabı evettir. Cinler size musallat oldu ise, size büyü yapılması Bioenerjinizi düşürmektedir.


Hastalık yüzlerce yıl boyunca insanların derdi olmuştur ve cinler hastalık yapar mı sorusu sorulmuştur. insanlar bir hastalığın tedavisini bulabilmek için onlarca belki yüzlerce yıl çalışma yaparlar. Bazen çalışmalarının meyvesini alırsın bazen alamazlar yani tedavi aradıkları hastalığın tedavisini bulamazlar. Kimse hasta olmayı istemez hastalar tedavi olmak ister ancak az önce de belirttiğim gibi bazen hastalıkların tedavisi bulunamayabiliyor.Her hastalığın farklı bir belirtisi ve farklı bir başlama nedeni vardır.

Cinler hastalık yapar mı?
Cinler Hastalık Yapar mı ?

Bunlar günlük alışkanlıklar olabilir. Örneğin hazır yiyecek tüketen kişiler kanserojen madde alırlar. Bu kanserojen maddeler vücudun farklı bölgelerinde kansere sebep olabilirler. Kanserin tedavisi uzun sürer ve tedavi olmak zordur. Günlük alışkanlıklarımız yaşama biçimimiz dışında nedenlerde hastalığa sebebiyet veriyor olabilir.

Cinler hastalık yapar mı?

Cinler size musallat oldu ise, size büyü yapılması Bioenerjinizi düşürmek adına başkaları veya başka varlıklar tarafından yapılan saldırılar hastalığa sebebiyet veriyor olabilir. Bunların dışında hastalıklar maddi ve manevi olabilir. Maddi hastalıktan kastım kanser tümör gastrit ve vücutta bulunabilecek her türlü rahatsızlık denilebilir. Ayrıca size maddi olarak zarar veren rahatsızlıklarda bu kapsama gelebilir. Yani kumar içki uyuşturucu gibi sıkıntılar.Manevi sıkıntılar ise ruh sağlığı ile ilgilidir.

Yani şizofreni kişilik bozukluğu takıntılı davranma gibi akıl ve ruh sağlığı rahatsızlıkları da manevi hastalıklar kapsamına girebilir. Az önce de belirttiğim gibi kişilerin rahatsızlanmasında hastalanmasında birçok farklı neden olabilir. Zor da olsa tedavisi olan hastalıklar ilk önce tedavi yoluyla iyileştirmeye çalışılır. Hastanın durumunda bir değişiklik olmazsa bu illaki tedavi işe yaramaz demek değildir. Belki de dediğim gibi bir şey tedavinin işlemesini engelliyor olabilir. Bu durumda şifa arayışına girilebilir.

Şifa bulmak için medyumlar ile cinci hocalara başvurulabilir. Cin çıkarma işlemleri yaptırabilir. Her şeyin çözümünün bulunduğu gibi rahatsızlıkların çözümü de Kuranı Kerimde bulunmaktadır. Ancak bunun normal beyinler tespit edemeyebilirler, çünkü Kur’an’ın gizli yüzü herkes tarafından okunamaz. Bunu ancak medyumlar ve bilgili hocalar yapabilir. Bahsi geçen hastalık hakkındaki şifalı duaları sureleri ve karışımları Kuranı Kerim’den bulan medyumlar hastalığınızın tedavisi konusunda sizlere yardım etmekten çekinmezler.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

42
2 Yorum, 45 Paylaşım, 42 Beğeni

2 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ne kadar derdim varsa dermanını buldunuz hocam hayatımı size borçluyum desem yalan olmaz.

  2. Evimde uzun süredir bi huzursuzluk bi müsibet dolanıyordu. Evimin huzuru için vefk yaptırdım.20 gün sonra etkisini görürsün demişti hocam 15. gün etkisini görmeye başladım çok şükür huzurumuz yerinde gerçekten inanarak yaptırırsanız etki gösteriyor İsmail hoca bu konuda çok iyi Allah razı olsun ondan.