Cin Musallatı

Cin musallatı eğer bir aşk sebebiyle gerçekleşiyorsa cini bu sevdadan vazgeçirmeye çalışırlar. Kendini tatmin etme amacıyla bunu yapıyorsa bu konuda farklı bir


Cinler farklı bir boyutta bulunan ve o boyutta seyahat eden Ruhani canlılardır. Onlar da Allah tarafından yaratılmıştır ancak biz insanlar gibi çamurdan değil ateşten yaratılmışlardır. Onlar da insanlar gibidir insanlardan farkları sadece farklı bir boyutta oluşları ve normal insan gözlerinin onların göremiyor oluşu. Bir cin görebilmek için Allah tarafından gözlerinizde ki perdenin kaldırılması gerekir. Cinlerde insanlar gibi nefes alır, nefes verir, ürer, yemek yer, tuvalete gider. Dediğim gibi sadece tek farkları başka bir boyutta olup ateşten yaratılmış olmaları. Bunların yanı sıra Cinler kendi dinlerini kendi dini görüşlerini seçebilirler. Peki cin musallatı nasıl olur ?

Cin musallatı
Cin Musallatı

Cin Musallatı

Eğer bir cin Müslüman ise Müslüman Cin, Müslüman değilsin kafir cin olarak adlandırılır. Müslüman cinler gene kendileri gibi Müslüman olan varlıklara yardım eder. Kafir olan cinler insanlara musallat olurlar ya da onlara kötülük etmeye çalışırlar. Medyumlar, cinleri yönlendirerek istenilenin yapılmasının sağlayabilirler. Cinlerin dini veya görüşü fark etmeksizin medyumlar onları yönlendirebilir. Medyumlar cinleri kullanarak iyi işlemlerde yapabilirler, kötü işlemlerde yapabilirler.Yani bir kişiye cin musallatı olmasını da sağlayabilirler, onu korumalarını, kollamalarını da sağlayabilirler.

Cinler ve insanlar arasındaki yaşam tarzları da birbirine çok yakın olsa da bazı Üstün özellikleri vardır. Bu özellikler hızlı hareket edebilmeleri, geleceği görebilmeleri ve bazı konularda üstünlük sağlayabilmeleri. Bundan kastımız nedir diye soracak olursanız bir kişinin enerjisi ile oynama yapabilirler. O kişiye yaklaşan kişileri uzaklaştırabilirler. Tabiri caizse kısmetini kapatabilirler.

Cin Çarpması

Tabii bunun sadece bir medyumun emriyle de yapmıyor olabilirler. Yani kendi zevkleri için, kendilerini tatmin edebilmek için sizin üstünüzde etkinlik kurabilirler ya da insanlarla yaşam tarzı olarak aynı oldukları için insanlara Aşık olabilirler. Bu durumda cinler gene kişinin hayatına müdahale de bulunabiliyorlar. Cin çıkaran Medyumlar bu konuda cinlere müdahale edip sıkıntıyı giderebilirler. Tabii bunun için farklı yöntemler vardır. ilk olarak bakım yapılıp cinin neden kişiye musallat olduğu tespit edilir.Ardından bu konuda medyumlar gerekli işlemi yaparlar.

Cin musallatı eğer bir aşk sebebiyle gerçekleşiyorsa cini bu sevdadan vazgeçirmeye çalışırlar. Kendini tatmin etme amacıyla bunu yapıyorsa bu konuda farklı bir çalışma yapar. Eğer son dönemlerde yaşadığınız sıkıntılardan dolayı size bir cin musallat olduğunu düşünüyorsanız bir medyuma başvurmanız da fayda vardır. Medyum bu konu ile ilgili gerekli araştırmaları yapıp, gerekli işlemleri yapacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

28
31 Paylaşım, 28 Beğeni

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir