Vefk Nedir – Nasıl Yapılır ?

Vefk yapan medyumlar kişilerin verdiği bilgiler doğrultusunda kişiye özel ayetler ve dualar ile kişinin istediği sonucun alınmasına yardımcı olur.


Sevgili kardeşlerim sizlere vefkle ilgili gerçekleri anlatmaya çalışacağım. Vefk yapmak çokta kolay olmayan zorlu bir işlemdir. Konu ile ilgili yapılması gereken işlemin doğru sonuç vermesi için bazı şeylerin bir araya gelmesi zorunludur. Bunlardan bazıları çakra (insan Vücudundaki yaşam gücü, küçük enerji girdapları) açık olması yıldız uyumu, ebced (Arap alfabesinde her harfin bir sayıya denk gelmesi) uyumu vs.

Vefk nedir
Vefk Nedir

Vefk Yapan Medyumlar

Vefkleri değişik materyaller üzerine -örneğin: Kâğıt, demir, bakır, bazı hayvan derileri, meyve veya sebze kabuğu gibi materyaller üzerine- yazılır ve uygun günde, saatte uygun duanın okunması/yazılması ile istenilen kişi üzerinde bırakılması istenen etki ne ise o etkinin bırakılmasını sağlar.Bu materyaller üzerine yazılan duanın ne ile (farklı kuşların tüyleri, bir maddeden yapılmış kalem gibi ürünler vb.) neyin (dua, ayet, kişi için özel hazırlanmış ebced hesaplı dua vb.) nasıl (hangi saatte, hangi gün, mürekkep, kan, gül suyu gibi herhangi bir ürün vb. ile) yazılacağı çok önemlidir. Bu değişkenler vefkin etkisi için çok önemlidir.

Size daha iyi anlatabilmem adına Vefkler bir nevi anahtar olarakta düşünebiliriz. Nasıl ki her kapının bir anahtarı var ve sadece o kapıyı açar ise vefki de aynı şekilde çalışır. Yapılan vefkler sadece bir kişinin kapısını açar. Burada vefk yapan hocalar ise anahtar ustası olmaktadır. Siz önünüzdeki kapıyı aşmak istediğinizde anahtara öyle veya böyle ihtiyaç duyarsınız. Kendiniz anahtarı ele geçirip o kapıyı aşamadığınızda mecbur olarak işinin ehli kişilere başvurmak zorunda kalacaksınız.

Ebced nedir

Vefkler ebced ilminin kurallarına uygun yazıldığı için denge manasında kullanılmaktadır. Bazı harflerin yan yana yazılması ve bu yazıları matematiksel bir sayıya çevirdiğinizde ve sayıların toplandığında sürekli aynı sonucu vermesi gerekir ki bu da vefkin etkili olması adına oldukça önem arz etmektedir.

Vefk Nedir ve Nasıl Yapılır

Vefk yapan medyumlar kişilerin verdiği bilgiler doğrultusunda kişiye özel ayetler ve dualar ile kişinin istediği sonucun alınmasına yardımcı olur. Yukarıda belirttiğimiz gibi duaların okunuş saatleri mekânın bütünlüğü ve uygun materyallerin bir araya getirilmesi gibi. Uygun duanın tespitinden sonra işlem başlatılır tabii konu ile ilgili olarak her zaman okunması gereken bazı dualar da vardır. işleme ilk olarak bu dualar ile başlanır, bu duadan sonra diğer duaların gidiş yolu tespit edilir. Bunlarda konunun olmazsa olmazlarıdır. 

Örneğin bir işlem için anahtar dua okunur yani kapı açılır kapı açıldıktan sonra içerde ne var ne yok ve ne yapılması gerektiği görülür ve duruma göre yol haritası belirlenir bazen etkilemek istediğimiz kişi üzerinde farklı işlemler ile karşılaşılmakta ve yapılan işlemi bozmak için farklı işlemler yapmak gerekebilir bu bazen çok masraflı olabileceği gibi bazen gerek kalmayabilir. Bu gibi durumlarda sizin sadece bize güveniyor olmanız ve başka kişilerden konu hakkında yardım almamanız gerekir böyle durumlarda ne benim nede diğer vefk yapan hocaların size yardımcı olabilmesi mümkün değildir. Onun için size tavsiyem bize güvenin farklı yollara sapmayın ki sonuca en kısa sürede ulaşalım. Sağlıcakla kalın…


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

45
1 Yorum, 48 Paylaşım, 45 Beğeni

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Herkese merhaba önceden büyü işlerine hiç inanmazdım internetten bayağı araştırdım işim gücüm bi türlü yolunda gitmiyordu medyum arayışına girdim ve tesadüfen ismail hocanın sayfasına denk geldim fikir almak için aradım şans kısmet açma vefkini anlattı ve çalışma yaptık çok iyi sonuç aldım. Emeğinize sağlık hocam.