Vefklerin Zararı Var Mıdır ?

Vefklerin zararı var mı ? Vefk havas ilmi ve ebced hesabı kullanılarak oluşturulan kişilerin sıkıntılarını gidermek için medyumlar tarafınca kullanılan,


Her insan evladı sıkıntılar yaşar, sıkıntılarından kurtulmak için her insan evladı farklı bir taktik uygular. Vefklerin Zararı Varmıdır ? Kimi insan sorunları ile yüz yüze gelir ve onlarla savaşır, kimisi sorunlarından kaçmaya çalışır, kimi insan sorunlarını zamana bırakır ve zamanla çözülmesini bekler, kimilerinin sorunun çözümü kendi ellerinde değildir.

Bu kişilerde herkes gibi sorunlarının çözülmesi ister problemlerden kurtulmayı ister. Ancak sorunun çözümü ellerinde olmadığından geriye yapabilecekleri tek bir şey kalır oda medyumlara başvurmaktır. İş bu aşamaya geldiğinde arama yapan bir çok kişi ilk bulacağı yöntem vefkdir. Medyumlar kişilerin her türlü sıkıntısını gidermek için ilimlerini ve yeteneklerini kullanırlar.

Vefklerin zararı var mıdır?
Vefklerin Zararı Var mıdır ?

Vefk Nedir Ve Ne İşe Yarar ?

Bu ilim ve yeteneklerini bazı özel araçlar ile kullanırlar bu araçlar büyü, muska, tılsım, iksir ve vefk gibi araçlardır.Medyumlara başvuran ve yardımı isteyen insanlar her biri hakkında az biraz bilgisi vardır. Ancak aralarında en az bilinen vefk’tir. Bu yazımızda sizlere vefk ne işe yarar, nasıl kullanılır ve vefklerin zararları var mıdır bunları anlatmaya çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza girelim. Vefk havas ilmi ve ebced hesabı kullanılarak oluşturulan kişilerin sıkıntılarını gidermek için medyumlar tarafınca kullanılan, özel dua taktiğidir. Kişilerin sıkıntılarına özel olarak dualar hazırlanır bu dualar ebced hesabına uygun olarak hazırlanır ve vefk yapılacak olan şeye yazılır. Her türlü sıkıntı için kullanılabilir. Gönül ilişkileri, parasal sıkıntılar, koruma gibi her türlü sıkıntı ve istek için kullanılabilir.

Vefkin Değişken Olan Özellikleri Nelerdir

Duruma özel olarak elementsel sınıfları değişir ateş, su, toprak, hava elementlerinden birisi ile hazırlanır yazıldığı nesne gene kişinin sorununa göre değişebilir kâğıt, karton, bir hayvan derisi gibi. Vefk yazarken kullanılan nesne değişebilir bir kartal türü, kurşun kalem, tükenmez kalem veya başka bir hayvanın tüyü, kemiği ile yazılabilmektedir, yazının kâğıda geçmesinde kullanılan nesne değişebilir mürekkep, kan gibi bu nesneleri seyreltmek için kullanılan nesne değişebilir, gül suyu, su gibi kişinin bilgilerine isteğine göre yazılan dualar değişebilir. Gene vefk amacına göre vefkin köşe sayısı değişebilir üç köşeli dört köşeli gibi. Kısaca vefk için binlerce farklı değişken farklı kombinasyon vardır. Hepsi kişiye, sıkıntılara, etmenlere göre değişim gösterir. Her vefk kişi için özel ve eşsiz olarak yapılır.

Vefklerin Zararı Var Mıdır?

Medyumların yaptığı işlemlerin birçoğunda zarar potansiyeli vardır. Bu zararların gerçekleşmemesi için medyumlar zaten ekstra önlem alsa ve şu ana kadar belirli bir geri tepme örneği olmasa da geri tepme olasılığı vardır. Ancak Vefk için böyle bir durum mevcut değildir, vefkler dua etmenin daha güçlü bir şekli gibi düşünebiliriz. Havas ilmi ile kullanıldıkları için geri dönme olasılığı olmayan nadir ilimlerdendir. Medyumlar yaptıkları diğer işlemlerde uyguladıkları ekstra yöntemler ile işlemi yaptıran kişilere gelen zararı neredeyse sıfıra indirmektedirler.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

45
3 Yorum, 48 Paylaşım, 45 Beğeni

3 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

  2. Eşim beni çok kıskanıyordu artık bu durum ilişkimize zarar veriyordu bunalıma girmiştim. internette biraz araştırdım medyumları ve İsmail hocayı buldum. Allah razı olsun İsmail hocadan sorunumuzu çözdü.