Vefk Ne İçin Yapılır ?

Vefk ne için yapılır diye değil ne için kullanılmaz sorusuna cevap versek çok daha doğru olur. Çünkü vefk ile yapılamayacak şeylerin sayısı çok çok azdır.


internet ortamı ne yazık ki bilgi kirliliği ile dolu bir ortam. internette araştırma yaptığımda vefk ne için yapılır anlatan doğru düzgün bir sayfa yok. Sonra bana gelen sorulara bakıyorum vefk ne için kullanılır gibi sorular. insanlar doğru düzgün bu konuda bilgi sahibi olmadığı için bana soruyorlar. Dolayısıyla bana da bu soruyu cevaplamak düşer. Bu yazımızda siz değerli kardeşlerime vefk ne için yapılır bunu anlatmaya ve vefk hakkında kısa kısa bilgiler vermeye çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan vefk nedir diyerek konumuza başlayalım.

Vefk ne için yapılır?
Vefk ne için yapılır ?

Vefk Nedir?

insanlar yaşadıkları sıkıntılara kendileri çözüm bulamadığı zaman farklı yollara başvurarak bu sıkıntılardan kurtulmak isterler. Kendi sıkıntısıyla kendi yollarıyla baş edemeyen ve bu sıkıntıları çözemeyen kişiler sorunlarının çözülmesi için vefk yapan hocalara başvururlar. Medyumlar kişilerin bu sıkıntılarını çözümlemek için doğa üstü araçlar kullanırlar ve kişinin sıkıntısını kişinin istediği şekilde çözerler.

Medyumların kullandığı bu doğa üstü araçlardan birisi de vefk’tir.Vefk havas ilmi ile amacını yerine getiren rahmani bir çalışmadır yapılması için ebced bilinmesi gerekir. Vefk ne için kullanır sorusuna ise her şey için diyerek kısa bir cevap verebilir. Nasıl çalıştığını ve işlediğini kısaca anlatmak gerekirse vefkler bir odaklayıcı görevi görüyor diyebiliriz. Bu odaklayıcı sayesinde enerji istenilen amaca odaklanarak bu olayın gerçekleşmesini sağlar. Aynı zamanda vefkler için bir çeşit güçlü dua şeklidir diyebiliriz. Ebced yardımı ile yapılan bu duada sayılar daima aynı olmalıdır.

Vefk Ne İçin Yapılır ?

Vefk ne için yapılır diye değil ne için kullanılmaz sorusuna cevap versek çok daha doğru olur. Çünkü vefk ile yapılamayacak şeylerin sayısı çok çok azdır. Aşk vefkleri, geri getirme vefki, bağlama vefki, evlilik vefki gibi birçok konuda kullanılabilir. Vefkin kullanılmadığı alanlar ise genelde kötü amaç taşıyan işlemlerdir diyebiliriz.Vefk ne için kullanılır konusuna da cevap verdiğimize göre yazımızı burada bitirebiliriz. Umarım sizler için yararlı bir yazı olmuştur ve vefk ne için kullanılır öğrenmişsinizdir. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere Allah’a emanet olun.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

40
43 Paylaşım, 40 Beğeni

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir