Aşk vefki

Aşk vefki adı üstünde amacı aşık etmek olan vefklerdir. Büyünün yapılması için kişilerin yıldızının belirlenmesi bu yıldızlar için uygun zaman diliminin


Bu yazımızda en çok tercihen edilen işlemlerden biri olan aşk vefki konusundan bahsetmeye çalışacağım. Aşk vefki nedir, kimler yapar gibi bazı sorulara cevap vermeye çalışıp aklınızdaki soruları gidermek için elimden geleni yapmaya çalışacağım. Aşk vefki konusunda bilgi vermeye başlamadan önce siz değerli kardeşlerim içerisinde vefk nedir hiçbir fikri olmayan kardeşlerim için vefk nedir anlatmaya hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Sonrasında aşk vefki konusuna girer ve makalemizi sonlandıralım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan vefk nedir ile yazımıza girelim.

Aşk vefki
Aşk vefki

Gerçek Vefk

insanların medyumlara başvurma sebepleri bellidir. Kendi başlarına üstünden gelemedikleri işlemlerin üstünden gelmek için medyumlara başvururlar ve sıkıntı yaşadıkları konunun kendi istedikleri gibi sonlanmasını sağlarlar. Medyumlara başvurduklarında sıkıntılarını ve bu sıkıntılarını nasıl sonlandırılmak istediklerini söylerler. Medyumlar kişilerin bu isteklerine göre belirli araçlar kullanırlar bunlardan en önemlisi ve medyumlar için olmazsa olmazlardan birisi vefk’tir. Vefk sözcük olarak Arapça kökenli bir sözcük olup iki farklı anlama gelmektedir. ilk anlamı düzen, uyum, ahenk demektir, diğeri ise tesirli dua demektir.

Birçok farklı konuda birçok alanda kullanılabilir. Öyle bir araçtır ki kullanımında neredeyse sınır yoktur. Herkes her isteğini gerçekleştirmek için vefk aracını kullanabilir. Her türlü sorunla ilgili işlem gerçekleştirdiği için her bir vefk kusursuz ve eşsizdir. Her insan için verilen bilgiler ulaşılmak istenen amaç farklı olduğu için vefk yapımında her şey o kişiye özel olmakta bu sebeple her vefk eşsiz olarak anılmaktadır. Kimi vefk üçlü vefk kimi vefk dörtlü vefk olarak yapılır kimisinin üzerine yazılan duanın yazılması için gül yağı kullanılır kimisinde farklı bir alet yardımıyla mürekkep benzeri yazım nesnesi oluşturulur. Kimi vefk için kâğıt kimisi için parşömen kimisi için bir madenin plakası (altı, gümüş, bakır, demir gibi) kullanılır.

Aşk Vefki

Aşk vefki adı üstünde amacı aşık etmek olan vefklerdir. Büyünün yapılması için kişilerin yıldızının belirlenmesi bu yıldızlar için uygun zaman diliminin tespiti gibi birçok değişken düzgün şekilde tespit edilmeli ve vefk bu zaman diliminde belirlendiği ve ön görüldüğü gibi yapılmalıdır. Bazı durumlarda vefk yapılması aylar alabilmektedir. Vefkler bir iğne üzerinde duran tonlarca ağırlık varmış gibi düşünebiliriz. Vefk yapımında her şey o kadar kusursuz olmalıdır ki kişinin isteği gerçekleşsin. Gene iğne ve ağırlık için örnek verecek olursak nasıl ağırlık noktasının bir milim dışında olursa o iğne ağırlık düşer vefk içinde aynı şekilde düşünebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

24
1 Yorum, 27 Paylaşım, 24 Beğeni

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hocamı bir arkadaşım sayesinde öğrendim. Elinizi kaç kere öpersem öpeyim hakkınız ödenmez hocam. Allah iyiki sizi karşıma çıkarmış.