Vefk Büyü müdür ? Vefk Zararlımıdır ?

Vefk büyü müdür sorusunu cevaplamaktayım. Medyumlar tarafından kişinin istediğine göre yazılır. Kareler arasına ebced ile dualar yazılarak yapılır.


internette yaptığım araştırmalar ve bana gelen sorular eşiğinde siz değerli kardeşlerime vefk büyü müdür anlatmaya ve sizleri vefk konusunda aydınlatmaya çalışacağım. Bu yazımda vefk nedir, vefk nasıl yapılır, vefk yapımında kullanılan malzemeler, kimler vefk yapar, medyumlar vefk yapar mı, vefk ne için kullanılır, vefk çeşitleri gibi birçok konuyu ele alacağım ve aklınızdaki soruları gidermeye çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konuya girelim.

Vefk büyü müdür
Vefk Büyü müdür

Vefk Nedir ?

Günümüzde her insan bir şekilde bir sıkıntı ile karşılaşır ancak her sıkıntının bir çözümü vardır. Bu sıkıntılara çözüm bazen biz olabilirken bazı durumlarda bu sıkıntının çözülmesi ve mutluluğumuz bizim elimizde olmaz.Mutlu olmamız için işin içine başkalarının iradesi girer. Bu durumda biz zorla bir şey yaptıramayacağımız için elimiz kolumuz bağlı bekleriz. Ancak bu sorunları çözümü medyumlardan geçer medyumlar farklı metafiziksel araçlar yardımı ile kişilere yardımcı olarak hayatlarını daha mutlu şekilde devam etmelerini sağlarlar. Vefk’te bu metafiziksel araçlardan birisidir.

Vefk Çeşitleri – Vefk Büyü müdür ?

Çeşit çeşit farklı farklı vefk çeşidi vardır. Aşk vefki, koruma vefki, bağlama vefki, geri getirme vefki, kısmet açma vefki, iptal vefki, (bozma vefki olarakta bilinir yapılan işlemi bozmak için kullanılır, büyü bozma olarak düşünülebilir) şirinlik vefki, muhabbet vefki, evlilik vefki, aşık etme vefki gibi birçok farklı amaç için kullanılan vefkler mevcuttur. BuVefklerin her birinin yapımı farklıdır. Bunun yanı sıra kişiler içinde vefk yapımı farklılık gösterir. Bir insana yapılan vefk ile diğerine yapılan vefk aynı değildir. Bu sebepten ötürü belirli bir kalıbı vardır diyemeyiz.

Vefk büyü müdür tarafından kişinin istediği amaca göre kişinin yapısına göre yapılışında farklılıklar oluşur. Ancak kareler arasına ebced ile dualar yazılarak yapılır. Kimi vefk için 4 kare kimi vefk için 9 kare kimisi için daha çok ya da daha az kullanılır.

Medyumlar Vefk Yazar mı?

Evet, medyumlar vefk yapar. Peki vefk büyü müdür sorunun cevabı ise duruma göre değişebilir. Vefk yapan medyumlar gibi internet aramaları ile vefk yapan medyumlar ile görüşme fırsatı elde edebilirsiniz. Bu işlem medyumluğun ve rahmani işlemlerin başında gelen bir araçtır. Vefk yapamayan kişi medyum değildir. Vefk yapmak sıradan insanlara göre olmadığı için bu işlemi yaptırmak için vefk yapan hocalara başvurmakta fayda vardır. Öbür türlü kişiler yaptıkları konu hakkında büyük sıkıntılar yaşayabilir.

Vefk yapan hocalar bu işlemi yapmak için ebced kullanılır. Ebced yardımı ile kişiye özel olarak dualar hazırlanır. Matematiksel olarak özel hesaplamalar ile yazılan bu duaların yanı sıra havas ilmini de içermelidir ve havas ilmi yapılmadan önce taşınması gereken yeterliliklerden en az 15 tanesi kişide olmalıdır ki vefk yapılsın ve tutsun. Bu sebepten dolayıdır ki sıradan kişiler yapamaz, yapsa dahi yaptığı vefk tutmaz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

58
1 Yorum, 61 Paylaşım, 58 Beğeni

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kendim ve ailem adına çok teşekkür ederim hocam. Siz olmasanız büyü amacına ulaşırdı.