Vefk Yapan Medyumlar

Vefk yapan medyumların yaptıkları vefklerin rahmani büyü sayılması ise kişiden kişiye göre değişir.


Günümüzde internet sonsuz bir derya deniz olsa da içerisinde yanlış birçok bilgi barındırıyor. Yanlış bilinen bir konuda sizleri bilgi vermek için vefk yapan medyumlar sorusuna yanıt vermeye çalışacağım ve elimden geldiğince vefk konusunda sizlere bilgi vereceğim. Vefk yapan medyumlar sorusunu cevaplamadan önce ilk olarak vefk nedir onu cevaplayalım.

Vefk yapan medyumlar
Vefk Yapan Medyumlar

Vefk nedir?

Vefk ebced hesaplaması ile yapılan bir tür özel dua etme şeklidir diyebiliriz. Kişilerin isimleri ve özel bilgileri kullanılarak özel bir hesaplamaya tabii tutularak bir kişiden kişiye değişen bir nesneye yazma yapılır ve kişiye özel olarak vefk hazırlanmış olur.

Vefkler ne için kullanılır?

Vefkler kişilerin isteklerine ve amaçlarına ulaşması için kullanılır. Kişinin isteği ve amacının ne olduğu farklılaşabilir. Vefk kişinin istediği her ne olursa olsun bu konuda onu amacına ulaştırır. Vefklerin işleme mantığı enerjiyledir. Ebced ile yapılan özel çalışma enerji kanallarında manipilasyon oluşturarak kişinin amacına ulaşmasını sağlar. Her amaç için kullanılabilir ancak yapılan her vefk kişiye özeldir o kişiden başkası için aynı vefk işlemez. Vefk yapan hocalar tarafından özel ilimler ile yapılmaktadır.

Vefklerin yapımında ne kullanılır?

Bu kişiden kişiye, yapılacak işleme göre farklılık gösterir. Örneğin bir kişinin amacı sevdiğine kavuşmaktır burada o kişi için gül suyu ve safran ile bir karışım hazırlanarak ceylan derisine gerekli şeyler yazılır bir başkası için farklı bir işlemde daha değişik şeyler kullanılır. Tabi söylediğim yanlış yorumlanmasın lütfen. Aşk konusunda vefk yaptırmak isteyen her insan için ceylan derisi, safran, gül suyu kullanılmaz. Herkes için bu malzemeler farklılık gösterir ve yapılan her işlem sadece o kişi için özeldir başka birisi için aynı malzemeler aynı miktarda tekrar kullanılsa dahi vefk yapan hocalar tarafından yapım aşamasında bazı değişimler gerçekleşir.

Vefk Yapan Medyumlar ?

Vefk büyü müdür sorusunun cevabı ise hayır. Vefk büyü müdür sorusunun çıkmasının sebebi bazı insanların vefk için rahmani büyü demesidir. Vefk düşünüldüğü zaman büyü gibi bir konuda insanlara yardım eder ve müdahalede bulunur ancak büyü değildir. Vefk yapan medyumların yaptıkları vefklerin rahmani büyü sayılması ise kişiden kişiye göre değişir. Kimisi vefk yapan medyumların yaptığının rahmani de olsa büyü olduğunu savunurken bir kısım bu işlemden tamamen soyutlamaktadır. Genel olarak insanlara zarar vermek amacıyla yapılmadığı için vefkler rahmani büyüdür diyebilir. (Burada büyüler insanlara zarar vermek için yapılır gibi bir anlamda çıkmasın tabi.

Ancak büyüler insanlara zarar vermek için de kullanılabilen araçlardır. Her büyü bunu yapmaz evet ancak yapanlar vardır bu yüzden zaten büyü = vefk diyemeyiz.) Ancak vefk = rahmani büyü dersek ancak vefk büyü müdür sorusuna evet diyebiliriz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

34
37 Paylaşım, 34 Beğeni

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir